Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Velkoobchod ČR

Velkoobchodně spolupracujeme s mnoha prodejci i kluby včetně sítí Sportisimo, Hervis.
Vzhledem k tomu, že se v poslední době objevily na našem trhu neoriginální míče námi zastupované značky a míče, které nejsou původem z naší distribuce, chtěli bychom touto informací na webu předejít i případným problémům zákazníků a uvádíme zde seznam našich CERTIFIKOVANÝCH PRODEJCŮ značky Select.

Naše společnost neručí za produkty, které nakoupíte mimo uvedený SEZNAM CERTIFIKOVANÝCH PRODEJCŮ. Doporučujeme pro nákup našeho zboží využít naše oficiální stránky, nebo prodejce, kteří od nás produkty značky Select odebírají. V ostatních případech neručíme za kvalitu výrobku a jakékoli další problémy spojené s partnery, kteří nejsou uvedeni v našem seznamu odběratelů.
Od 1. 8. 2015 jsou objednávky směřovány přes internetový obchod select-sport.cz. Každý zákazník obdrží své přihlašovací údaje, dostane přístup do sekce pro velkoobchod, kde uvidí příslušné nákupní ceny a přesný stav skladu. Objednávky půjdou přímo na sklad a vše se několikanásobně urychlí.

V případě jakýchkoliv dotazů (funkčnost/akční ceny na produkty) prosím kontaktujte velkoobchodního zástupce.

Velkoobchod kontakt:

Prajzler Matěj
prajzler@mcompanies.cz
+420 602 752 978
Po-Pá: 8-16h

Melicharová Klára
kmelicharova@mcompanies.cz
+420 725 584 605
Po-Pá: 7:30-14h

Kancelář:
Podbabská 17
Praha 6
160 00
 

Údaje potřebné k platbě naleznete na faktuře, kterou obdržíte společně se zbožím.


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz